top of page
IMG_2412.JPG

DARUJ
NADĚJI

Sníte o tom, jak pomáháte zvířatům? Těm, která jsou týrána, opuštěna, žijí zraněná či nemocná na ulicích? Tak moc byste je chtěli pohladit. Jejich ztrápená tělíčka i duše? 

Přestaňte jen snít a pomáhejte s námi. Díky vám budou mít plné mističky, kvalitní veterinární péči a především místo, u nás, v dočasném domově, na teplém pelíšku, na křesle, v náručích i srdcích.

 

Naším posláním je doprovázet, především psychicky zlomená zvířata, na jejich cestě za štěstím, za krásným novým domovem a vy je můžete doprovázet s námi. Nejsme klasický útulek, nemáme kotce ani výběhy. Pejsci s námi žijí tak jako by byli doma. S námi spí, koukají na televizi, chodí na procházky. Učí se mazlit a hrát si. Mnohdy se dospělá zvířata poprvé v životě usmějí.

My máme rodinu, přátelé a když je nejhůře své psychology, psychiatry. Oni mají jen nás a my lidé jsme jejich jedinou NADĚJÍ najít skutečný domov.  

Dary od lidí jsou naší jedinou finanční podporou. Nejsme nijak financováni státem a jedině dobrovolné příspěvky nám pomáhají zachraňovat zvířata.

 

Chcete pomáhat s námi?

Registrujte se přes dotazník níže, jako dárce naděje. Přispívejte třeba 100 Kč měsíčně a staňte se záchranou pro zvířata, která to nejvíce potřebují. 

Email od nás může spadnout do spamu/aktualizací, zkontrolujte prosím veškerou příchozí poštu

JDU DO TOHO!

bottom of page