top of page

Co je virtuální adopce?

Virtuální adopce vám dává možnost nepřímo adoptovat jednoho, či více pejsků a tím jim dát naději na lepší život.

Jednoho psa může virtuálně adoptovat i více lidí.

Jak funguje virtuální adopce?

Chcete-li se stát virtuálním páníčkem/paničkou, vyplníte formulář níže a my vám na Email zašleme pokyny s informacemi.

Minimální měsíční příspěvek je 100 Kč.

Proč se zapojit?

Ve virtuální adopci máme zvířata, která jsou těžce nemocná, stará, či problémová.

Jsou buď v naší doživotní péči, nebo hledání nového domovu je zatím nemožné.

Výhody
virtuální adopce?

-Vaše adoptivní zvířátko můžete přijít navštívit, vyvenčit a pomazlit (po domluvě)
-Skvělý pocit

-Nemusíte o něj přímo pečovat a přesto mu dáváte naději a podporu

Zvířátka k virtuální adopci

346097382_765703848525028_4948872255321896724_n

Šikulka je cca 8 měsíční chlapeček. Od mala byl hodně plachý. Když se nabídla možnost socializace a nalezení domova, měla to být jeho výhra. Místo toho malý utekl na zahradu, kde bylo větší množství psů a tam kdesi schovaný zůstal několik dní. Nikdo neví, co se tam dělo, ale pro něj to muselo být strašné. Ani návrat do původního spolku nepomohl. Z plachého štěněte se stal zcela vystrašený, zlomený pejsek, který na kontakt reaguje útokem nebo naprostým děsem. Nevím, jestli se nám podaří vrátit mu důvěru v lidi, ale v každém případě to nebudou dny, ani týdny. Spíš měsíce, možná roky. Proto budeme moc rádi, když bude mít své adoptivní rodiče, kteří ho budou provázet na této přetěžké cestě . 

Šikula

Jessy

Jessy

Jessy je naše nejkrásnější, nejúžasnější babička. Celý život prožila venku, v boudě, na zahradě. Dnes je jí 15 let a dcerce Adélce 13. Jejich osud už měl být uzavřen, ve chvíli, kdy šla jejich majitelka do domova důchodců a rozhodla se, že je nechá uspat, aby se jinde netrápily. Naštěstí se s námi spojila paní veterinářka a holky přijely k nám. S příslibem, že budou stále venku, protože by si uvnitř nezvykly. Tak babky na to mají zcela jiný názor, vybraly si 2 pelíšky nejblíž k topení, během 14 dní se naučily na vodítku a dnes si užívají pohodlí i procházky. Domov budou hledat jedině společně a s přechodným časem. Tzn. více návštěvami, aby pro ně změna nebyla příliš náhlá. Přes svůj věk je Jessy ve skvělé kondici.

Adélka

Adélka

Adélka je naše druhá nejkrásnější, nejúžasnější babička. Celý život prožila venku, v boudě, na zahradě. Dnes je jí 13 let a mámě Jessy 15. Jejich osud už měl být uzavřen, ve chvíli, kdy šla jejich majitelka do domova důchodců a rozhodla se, že je nechá uspat, aby se jinde netrápily. Naštěstí se s námi spojila paní veterinářka a holky přijely k nám. S příslibem, že budou stále venku, protože by si uvnitř nezvykly. Tak babky na to mají zcela jiný názor, vybraly si 2 pelíšky nejblíž k topení, během 14 dní se naučily na vodítku a dnes si užívají pohodlí i procházky. Domov budou hledat jedině společně a s přechodným časem. Tzn. více návštěvami, aby pro ně změna nebyla příliš náhlá. Přes svůj věk je Adélka ve skvělé kondici.

dsc_4314

Sep

Sep je droboučký kříženec čivavy, ikdyž by chtěl vypadat jako originál Pan Čivavák :-))). V životě zatím neměl moc štěstí, měl už zlomenou i nožičku. Dnes už je to zase veselý diblík, který miluje mazlení a tulíkování, ale přece jen si musí na nové páníčky zvyknout. Jako spousta pejsků to má trošku horší s pány, takže ideální by byla panička. V současné dočasné péči je se dvěma fenkami a nemá s nimi problém, jen občas trochu žárlí. Nejlépe by mu bylo jako jedináčkovi nebo se stejně malou fenečkou, ikdyž u nás neměl problém ani s velkými pejsky. Spíš je tak trošku jako pidi Napoleonek, musí si prostě na nové lidičky zvyknout. Sep není jen hezký pejsek pro každého, je to trošku pličák a občas reaguje nevyzpytatelně. Hledáme domov, kde pro něj budou mít spoustu lásky, pochopení a klidu. Pokud byste mohli, nabídnout takový domov, napište nám konkrétně , jaký by byl. Složení rodiny, věk, zaměstnání, ubytování , zkušenosti s pejsky . Nehodí se k dětem . 

339970503_1423345825107214_9123960947743856350_n

Co jsi říkala? Bude dlabaneček?

Kačence je cca 13 let. Kačenka má bohužel velmi vážné problémy se srdíčkem, proto bude dlouhodobě v naší péči, než se podaří její stav stabilizovat.

Bohužel bývalá majitelka léčení srdce zcela zanedbala a dlouhou dobu ji nedávala léky, proto teď musí chodit na kontroly srdíčka každé 3 týdny, než se přesně nadávkuji léky, které dnes potřebuje. Je krásná a moc hodná. Prostě další úžasná bábinka, zaslouží si ještě lásky a péče.

Kačenka

Jdu do toho!

Děkujeme za podporu!
  • Facebook
  • Instagram
Formulář
bottom of page