top of page

Co je virtuální adopce?

Virtuální adopce vám dává možnost nepřímo adoptovat jednoho, či více pejsků a tím jim dát naději na lepší život.

Jednoho psa může virtuálně adoptovat i více lidí.

Jak funguje virtuální adopce?

Chcete-li se stát virtuálním páníčkem/paničkou, vyplníte formulář níže a my vám na Email zašleme pokyny s informacemi.

Minimální měsíční příspěvek je 100 Kč.

Proč se zapojit?

Ve virtuální adopci máme zvířata, která jsou těžce nemocná, stará, či problémová.

Jsou buď v naší doživotní péči, nebo hledání nového domovu je zatím nemožné.

Výhody
virtuální adopce?

-Vaše adoptivní zvířátko můžete přijít navštívit, vyvenčit a pomazlit (po domluvě)
-Skvělý pocit

-Nemusíte o něj přímo pečovat a přesto mu dáváte naději a podporu

Pes s vodítkem

Zvířátka k virtuální adopci

Bája

Přebírali jsme ji před několika měsíci, jako hubeňoučké,

smutné stvoření. Bohužel bylo hned jasné, že něco není v pořádku.

Po několika vyšetřeních nám byla sdělena diagnóza, tato teprve 4 letá holčička má nádor na mozku. Operace v jejím případě není možná, tudíž bude v doživotní péči u nás. Pomozte nám jí zajistit krásný život, ať už bude jakkoli dlouhý.

Tara je holčička kolem roku a půl. Váží 14 kilo a větší už nebude. Taruška patří mezi extrémně plaché a lekavé psy. Převzali jsme ji do péče od pána, který si ji vzal jako malé štěně a vůbec se jí nevěnoval. Usoudil, že když se bojí, bude jí nejlépe jen na zahradě. Bohužel tím dosáhl úplného opaku a ztratila se doba, kdy se, jako štěňátko měla šanci věci učit rychleji. Po několika týdnech se nám ji podařilo naučit chodit na vodítku a dnes už se přijde mazlit i k cizím. Nicméně její cesta bude ještě dlouhá, ale na jejím konci je určitě krásný, spokojený život. Hledá domov v klidném prostředí, ideálně mimo hluk velkoměsta. Pokud jsme v přírodě nebo klidnější části města je daleko klidnější a otevřenější.

Tara

Bublinka-768x568

Bublinka

Bublinka je cca 8 let stará fenečka. Celý život strávila se starým pánem jen doma nebo na dvorku. Při pokusech o odchyt byla v tak strašném stresu, že až zkolabovala. Byli jsme požádáni o pomoc, protože v klasickém útulku by nebylo možné s ní úžeji pracovat. Je to lady droběnka s váhou kolem 7 kil. Už po prvních dnech kolem sebe přestala kousat a jak dny plynuli její stav se stále zlepšuje. Dnes je už se mnou kámoška a miluje mazlení. Postupně se otvírá i našim stálým pomocnicím. Dokonce už nám nechce ani sežrat ostatní pejsky :-))). Zjistila, že má svůj prostor, klid, dobré jídlo a mazlení je vlastně také strašně fajn. Její přechod do nového domova, by musel být velmi pozvolný, s mnoha návštěvami. Má za sebou strastiplnou cestu, kterou se probojovává celou svojí statečnou dušičkou. A věřím, že jednou potká někoho se zlatým srdcem. Někoho, kdo jí poskytne útočiště a opravdový domov se všemi radostmi,

Jdu do toho!

Děkujeme za podporu!
  • Facebook
  • Instagram
Formulář
bottom of page