top of page

Co je virtuální adopce?

Virtuální adopce vám dává možnost nepřímo adoptovat jednoho, či více pejsků a tím jim dát naději na lepší život.

Jednoho psa může virtuálně adoptovat i více lidí.

Jak funguje virtuální adopce?

Chcete-li se stát virtuálním páníčkem/paničkou, vyplníte formulář níže a my vám na Email zašleme pokyny s informacemi.

Minimální měsíční příspěvek je 100 Kč.

Proč se zapojit?

Ve virtuální adopci máme zvířata, která jsou těžce nemocná, stará, či problémová.

Jsou buď v naší doživotní péči, nebo hledání nového domovu je zatím nemožné.

Výhody
virtuální adopce?

-Vaše adoptivní zvířátko můžete přijít navštívit, vyvenčit a pomazlit (po domluvě)
-Skvělý pocit

-Nemusíte o něj přímo pečovat a přesto mu dáváte naději a podporu

Zvířátka k virtuální adopci

346097382_765703848525028_4948872255321896724_n

Šikulka je chlapeček, dnes něco přes rok. Od mala byl hodně plachý. Když se nabídla možnost socializace a nalezení domova, měla to být jeho výhra. Místo toho malý utekl na zahradu, kde bylo větší množství psů a tam kdesi schovaný zůstal několik dní. Nikdo neví, co se tam dělo, ale pro něj to muselo být strašné. Ani návrat do původního spolku nepomohl. Z plachého štěněte se stal zcela vystrašený, zlomený pejsek, který na kontakt reaguje útokem nebo naprostým děsem. Nevím, jestli se nám podaří vrátit mu důvěru v lidi, ale v každém případě to nebudou dny, ani týdny. Spíš měsíce, možná roky. Proto budeme moc rádi, když bude mít své adoptivní rodiče, kteří ho budou provázet na této přetěžké cestě . Video k naší práci v sekci novinky

Šikula

Jessy

Jessy

Jessy je naše nejkrásnější, nejúžasnější babička. Celý život prožila venku, v boudě, na zahradě. Dnes je jí 16 let a dcerce Adélce 14. Jejich osud už měl být uzavřen, ve chvíli, kdy šla jejich majitelka do domova důchodců a rozhodla se, že je nechá uspat, aby se jinde netrápily. Naštěstí se s námi spojila paní veterinářka a holky přijely k nám. S příslibem, že budou stále venku, protože by si uvnitř nezvykly. Tak babky na to mají zcela jiný názor, vybraly si 2 pelíšky nejblíž k topení, během 14 dní se naučily na vodítku a dnes si užívají pohodlí i procházky. Domov budou hledat jedině společně a s přechodným časem. Tzn. více návštěvami, aby pro ně změna nebyla příliš náhlá. Přes svůj věk je Jessy ve skvělé kondici.

385545070_1751109881969001_5014260637454227336_n_edited

Adélka

Adélka je naše druhá nejkrásnější, nejúžasnější babička. Celý život prožila venku, v boudě, na zahradě. Dnes je jí 14 let a mámě Jessy 16. Jejich osud už měl být uzavřen, ve chvíli, kdy šla jejich majitelka do domova důchodců a rozhodla se, že je nechá uspat, aby se jinde netrápily. Naštěstí se s námi spojila paní veterinářka a holky přijely k nám. S příslibem, že budou stále venku, protože by si uvnitř nezvykly. Tak babky na to mají zcela jiný názor, vybraly si 2 pelíšky nejblíž k topení, během 14 dní se naučily na vodítku a dnes si užívají pohodlí i procházky. Domov budou hledat jedině společně a s přechodným časem. Tzn. více návštěvami, aby pro ně změna nebyla příliš náhlá. Přes svůj věk je Adélka ve skvělé kondici.

dsc_4314

Sep

Sep je droboučký kříženec čivavy, je mu cca 9 let, ikdyž by chtěl vypadat jako originál Pan Čivavák :-))). V životě zatím neměl moc štěstí, měl už zlomenou i nožičku. Dnes už je to zase veselý diblík, který miluje mazlení a tulíkování, ale přece jen si musí na nové páníčky zvyknout. Jako spousta pejsků to má trošku horší s pány, takže ideální by byla panička. V současné dočasné péči je se dvěma fenkami a nemá s nimi problém, jen občas trochu žárlí. Nejlépe by mu bylo jako jedináčkovi nebo se stejně malou fenečkou, ikdyž u nás neměl problém ani s velkými pejsky. Spíš je tak trošku jako pidi Napoleonek, musí si prostě na nové lidičky zvyknout. Sep není jen hezký pejsek pro každého, je to trošku paličák a občas reaguje nevyzpytatelně. Hledáme domov, kde pro něj budou mít spoustu lásky, pochopení a klidu. Pokud byste mohli, nabídnout takový domov, napište nám konkrétně , jaký by byl. Složení rodiny, věk, zaměstnání, ubytování , zkušenosti s pejsky . Nehodí se k dětem . 

339970503_1423345825107214_9123960947743856350_n

Co jsi říkala? Bude dlabaneček?

Kačence je cca 17 let. Kačenka má bohužel velmi vážné problémy se srdíčkem, proto bude dlouhodobě v naší péči, než se podaří její stav stabilizovat.

Bohužel bývalá majitelka léčení srdce zcela zanedbala a dlouhou dobu ji nedávala léky, proto teď musí chodit na kontroly srdíčka každé 3 týdny, než se přesně nadávkuji léky, které dnes potřebuje. Je krásná a moc hodná. Prostě další úžasná bábinka, zaslouží si ještě lásky a péče.

Kačenka

Jdu do toho!

Děkujeme za podporu!
  • Facebook
  • Instagram
Formulář
bottom of page